Nihan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nihan Fan Club

Nihan Fan Club

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Komik Mesajlar

YazarMesaj
Harby_Nihancı
Admin
Harby_Nihancı

Komik Mesajlar Empty
MesajKonu: Komik Mesajlar   Komik Mesajlar Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 1:17 pm

İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz...

Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.

Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım.

Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!..

Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM.

Ekonomi kilitlendi. RESET'leyelim lütfen.

TATİLDEYİZ. imza: Cezaevindeki hortumcular.

Dolar yine fırlamış. O ne fırlamdır siz bilemezsiniz.

COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM .

....Ve Tanri kadını yaratti. O da kalkti kaynana oldu.

Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR.

Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.

Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

Kafanı çevirip durma! Aklından geçenleri okuyamıyorum.

Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma.

Büyük jetona para verme, küçükten al besle büyüt.

Tam öğrenmeye başlamıştım ki okul bitti.

Türkçeyi katlettiler.CÜMLEmizin başı sağolsun.

Bu ne bu hal şöför bey !.. SÜRATINDAN düşen bin parça..

sürüm sürüm sürün arko crem

sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama konturum bitti

SINAVDAN SIFIR ALDIM AMA ÖNEMLI DIIL , ÖNEMLI OLAN KATILMAKTI

Bir Daha Kumar oynamıyacağıma Bahse girerim

Daire kiralayamıyorsan , kare kirala..

ayipsa sakin söyleme ayip edersin

bakarsan bag olur bakmazsan bakma lan..!

geçenlerde bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun

Sayın abonemiz.Faturanızı zamanında ödemeğinizden dolayı hattınız kullanıma kapanmıştır.

selam bu mesajı ben yani cep telefonun yazdı,beni cok seviyorsun biliyom cunku hic yanından ayırmıyosun,lutfen tuslarıma yavas bas,ve antenimi ikide bir cıkarıp takma olur mu

Bu güzellik, bu gülüş, bu zeka, bu akıl hele anlam dolu gözler varya; tüm güzellikler birarada toplanmış. Neyse kendimden çok bahsettim senden naber?

Şu an hatların yoğunluğu nedeniyle mesaj tam olarak gelmemiştir ve mesaj yüklenmektedir. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Lütfen bekleyiniz....

AIDS virusu de, Ebola virusu de maymun patentli. Maymundan gelmedik ama maymun yuzunden gidecez

Beyninizi yeniliyoruz bekleyiniz..... beyin araniyor... araniyor... araniyor... i ih.. bulunamadi...

Soru: Osmanlı Viyanayi 3. kez neden kuşatamadı? Cevap: Cünkü atacak kus kalmadi. Ehi ehiehi!

Temeli idam edeceklermiş.Temele sormuslar son bi sözün var mi diye: Temel demis ki: HABU BAGA Bi DERS OLSUN.

Sürün! ölene kadar sürün. Annende sürünsün babanda. Sülalen hep sürünsün. Ölene kadar sürünün..(arko krem) sürünün..

Bir şehirde elektrikler kesilmiş ama stadyumda elektrik kesilmemiş niye çünkü futbolcular baraj kurmus.

Param yok diye dert etmesene! Sen zaten hergün kendini harcamaktasın...

Ördek garsona sormus:ekmek varmi? Garson:yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi-yok garson:lan simdi seni gagandan tavana çivilerim -ördek:abi çivi varmi?-yok-ekmek varmi?...

Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin. Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle...

Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir. Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli korluk, okuzlerde bi anlik gulumseme yapar!!!

Sayin abonemiz bu bir bant kaydididr dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler...

Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)

Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir... Anteninden tutarsan bisey olmaz.

Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor.

Gormemisin cep telefonu olmus, tutmus antenini koparmis

KARIN OLMAK ISTIYORUM KARIN, EY BENIM KARDAN ADAMIM...

SEN TERLEMISSINDIR, SANA TERLIK GETIRIYIM...

BIZIM BIR TANIDIK VARDI,PARAYA PARA DEMEZDI, CUNKU "R" LERI SOYLEYEMEZDI...

SOL KULAGINI KAPATIRSAN SAG DUYULU OLURSUN...

SIZE YAPILMASINI ISTEMEDIGINIZ SEYI BASKALARINA YAPIN...COK ZEVKLI OLUYOR
https://nihanfanclub.yetkin-forum.com

Komik Mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası